1

Kartal Evden Eve Nakliyat

Evden Eve kartal Nakliyat
Evden eve kartal nakliyat sektörü olarak sürekli daha iyi hizmeti en ekonomik bir şekilde siz değerli müşterilerimize nasıl sunabiliriz sorusu ile başlayan süreç bizi bugünlere getirmiştir . Kalitesinden ödün vermeden olabilecek en ekonomik fiyatlarla nakliye işi yapmanın mümkün olduğunu yıllardır dosta düşmana göstermekteyiz. Sadece uygun fiyat vereceğim diye hizmetten çalan firmalar yada hizmeti belli bir kalitede tutturabilmek için uçuk kaçık fiyat verenler evden eve kartal nakliyatın dengimiz olamazlar. Biz yılların bize kazandırdığı deneyimleri sürekli yeni nesillere düzgün bir şekilde aktararak bu işin en doğru bir şekilde yapılmasının sağlanması için sürekli kendini yenilemeyi alışkanlık haline getirmiş bulunmaktayız. Vatandaşımızın bilmesini isteriz ki, ekspertiz yapmadan fiyat veren firma, büyük ihtimalle, karşınıza ek ücret çıkaracaktır. Etiket fiyatlar bir tür tuzaktır. Sözleşme yapmadan nakliyat yapan firma yasal sorumluluğunu üstlenmekten kaçınmaktadır. Sigorta yapmayan firma eşyalarınızı önemsemiyordur. Önemsemediği için de paketlemeyi, taşımayı sağlıklı yapmayacaktır. Bu sektörde mutlaka uygulanması gereken birkaç kuraldır. Bu kural, yol, yöntemler konusunda vatandaşı bilgilendirmek mesleki, ahlaki gerekliliktir. kartal nakliyat, bir nevi emanetçiliktir. Yurttaşımızın eşyalarını biz emanet gördüğümüzden, önce sözleşme ile hukuki garanti altına alırız. Sigorta yapmadan emanetimize dokunmayız. Son teknoloji ile ambalajlar, paketleriz. Darbelere karşı da ayrıca stop önlem alırız. Herhangi bir zarar, hasar görmemesi için de asansörümüz ile havadan uçururuz. Aldığımız gibi site teslim ederiz. Sonunda siz illa ki; ”Emanetimi teslim aldım” dedikten sonra kartal evden eve nakliyatımızı başarılı tamamladığımıza inanırız


Kartal Evden Eve Nakliyat Fiyatları
Şehrimizin nüfusu üç milyon civarında. Ülkemizin de en büyük kentlerinden biri. Göç alan gelişkin bir şehirdeyiz. kartal nakliyat sektörü bu gibi nedenlerden ötürü çok büyüktür. Her sokakta mutlaka nakliyat firması tabelası görebilirsiniz. kartal nakliyat firmaları konusunda bilgilendirme yapmak kaçınılmazdır. Zira her firma yasal değildir. Her firma gerçekten nakliyat işini yapmamaktadır. Kimi firmalarda tabela sadece dolandırmanın aracıdır. Yurttaşımızın, firmaları araştırırken mutlaka bilmesi gereken özellikler, hususlar vardır. Bir nakliyat firmasında olması gereken özellikleri sıralarsak:1-Öncelikle yasal olmalı ve mutlaka vergi levhası görünür bir yerde bulunmalıdır. 2-Ulaştırma Bakanlığından yetki belgesi almış olmalıdır. Yetki belgesini yurttaşın görebileceği bir yerde sunmalıdır.3-Çalıştırdığı personeli kesinlikle sigortalı olmalıdır. Personeline ve kamuya karşı sorumluluklarını yerine getirmelidir.4-Tüm yurttaşların kolaylıkla ulaşabileceği sabit mekanı ve telefon gibi iletişim araçları olmalıdır.5-Taşıma işini kesinlikle, sözleşme ile yapmalı, hukuki güvence sağlamalıdır.6-Taşınacak eşyalar, taşınma öncesi sigortalamalıdır.7-Araçları ve asansörü kendine ait olmalıdır. Vergi levhası olan kimi firmalar, aracılık, komisyonculuk yapmaktadırlar. Komisyoncu firmaların yaptığı da yasal değildir. O nedenle, nakliyatta kullanılan araçlar ve iş yapan personel firmanın aracı ve personeli olmalıdır. Vatandaşımız bu özellikleri gördüğü, bildiği, emin olduğu firmalar ile çalışabilir. Kartal Nakliyat yaptırabilir. Aksi durumda, bu vasıfları olmayan şirketler, ne olursa olsun yasa dışı çalışıyordur. Korsan iş yapıyordur. Korsan ve yasadışı firmaların yarattığı mağduriyetler, sektörün imajını da lekelemiştir. Bu korsan firmalara karşı mücadele etmek, öncelikle yurttaşın bilinçlenmesinden ve doğru firma tercih yapmasından geçer

Evden eve nakliyat Kartal
kartal nakliyat, “taşımanın ruhu” vardır ilkesi ile vizyon oluşturdu. kartal nakliye için ruh, taşınacak tüm eşyaların, kırılabileceği, hasar görebileceği, zarara uğrayabileceği ihtimal ve olasılıklarının tümün düşünülmesiydi. Bu olasılıkların tümünün dikkat ile değerlendirilip, en güçlü önlemin alınmasıydı. Taşınmanın hassasiyeti insandır. Doğru insan ile çalışmaktır. Dokunduğu eşyanın kıymetini hissedebilen kadronun oluşturulmasıdır. Bir vazo sadece vazo değildir. O vazonun sahibi, o vazoyu alırken verdiği emek ile, o vazoyu korurken verdiği zaman ile, o vazoyu kullanırken yaşadığı hatıralar ile o vazoya ruh kazandırmıştır. O vazoyu hayatının bir parçası yapmıştır. Bu televizyon, buzdolabı, kıyafetler, bilgisayar, mobilya, perdeler veya diğer tüm eşyalar için geçerlidir. Bir evin eşyasını taşırken aslında, o evde gerçekleşen hayatı ve tüm hayatın geçmiş hatıralarını taşıdığını bilen hisseden ve duyumsayan insanlar ancak kartal nakliyat işinde başarılı olabilirler. Nezaket tüm sektörler içinde belki de en fazla nakliyat sektöründe bu neden ile anlamlıdır. Hem sektör hem de vatandaş, kaba, nezaketten uzak, ruhsuz nakliyecilerin elinden çok çekmiş durumdadır. Kırılan her eşya, eşya sahibin veya sahiplerinin hayatında bundan sonrası için bir eksilmedir. Kırmamak için öncelikle o eşyanın önemini bilmek, duyumsamak ve ona göre taşımak gerekebilir. Bu duyarlı personel, güçlü teknik alt yapı ve titiz çalışmak ile gerçekleşebilecek bir durumdur. Araçlarınız ne kadar teknik olursa olsun, duygudan ve duyarlılıktan yoksun personel ile nakliye işi yapamazsınız. kartal nakliye ancak, eğitimli, donanımlı, duyarlı ve ruhsal elektriği hissedebilecek nezaketli personelin teknik düzeyi yüksek araçlar ile gerçekleştirebileceği önemli ve hassas bir iştir.

Kartal evden eve nakliyat firması güvenli bir firma mıdır?
Firmamız evden eve nakliyat yapan firmalar arasında verdiği hizmetler bakımından ilk sıralardadır. Eğitimli ve dinamik genç kadromuz ve dev araç filomuz ile bir adım diğer firmalardan önde gitmekteyiz. Araçlarımızdaki raflı sistemler ile eşyalarınızı en güvenli şekilde varış noktalarına ulaştırmaktayız. Olası kaza risklerine göre taşımasını yaptığımız tüm eşyalarınıza firmamız sigorta yapmaktadır. Firmamız son derece güvenli olmakta ve eşyalarınızı verilen saatte alıp varış noktasına zamanında ulaştırılmaktadır. Firmamız il içi ve il dışı olmak üzere tüm Türkiye ye hizmet vermektedir.

Kartal Şehirlerarası Nakliyat
İnsanlar hep bir yerlerden bir yerlere göç etmişlerdir. Zaman geçtikçe bu göçlerde beraberlerinde götürdükleri eşyaların miktarı da hatırı sayılır bir ölçüde artmaktadır. Bunda birinci etken nakliyeyi kolaylaştıran araçların oldukça gelişmesidir. Artık insanlar bir çırpıda kilometrelerce yolu çok rahat bir şekilde alabilmektedirler. Gelişmiş ve güçlenmiş araçların varlığı böyle bir sonu kaçınılmaz kılmaktadır. Şehirlerarası nakliyat oldukça dikkat edilmesi gereken ciddi bir taşıma işidir. Nihayetinde domates değildir taşınan insanların eşyalarını, anılarını, hüzünlerini, mutluluklarını taşımaktasınızdır. Bu yüzden çok dikkatli olmak gerekmektedir. Her ne kadar sözleşme ve sigorta ile maddi olarak güvence altına almış olsanız dahi manevi kaybı karşılayamayacağınız için son derece dikkatli olmak ta fayda vardır.